Biedrības, nodibinājumi, visā Latvijā

Drukāt

Nodibinājums "Rīgas psihiatrijas un narkoloģijas centra Attīstības fonds"

Tvaika 2, Rīga, LV-1005
Nodibinājums "Rīgas psihiatrijas un narkoloģijas centra Attīstības fonds" aicina palīdzēt un ziedot. Pieņemam ziedojumus. Ziedojumi. Labdarība. Reģistrācijas nr. 40008222722, konta nr. LV23UNLA0050021973750. RPNC muzejs. Psihiatriskās slimnīcas muzejs. Rīgas psihiatrijas un narkoloģijas centra muzejs. Ekskursijas pēc

"RIATech", SIA

Bauskas 22, Rīga, LV-1004
Arhīvs Arhīvi Dokumentu kārtošana Dokumentu glabāšana Privātais akreditētais arhīvs, Dokumentu uzglabāšana, arhivēšana, apstrāde, iznīcināšana, konfidenciāla iznīcināšana, aprakstīšana, loģistika, Arhīvu izveidošana, pārvietošana, Elektroniskie dokumenti, Elektronisko dokumentu apstrāde, arhivēšana, Arhīva pakalpojumi

"Alūksnes lauku partnerība", biedrība

Dārza 8a-2.st., Alūksne, Alūksnes n., LV-4301
Alūksnes lauku partnerība. LEADER projekti. Biedrība "Alūksnes lauku partnerība".

"Autortiesību un komunicēšanās konsultāciju aģentūra/Latvijas Autoru apvienība", biedrība

A.Čaka 97, Rīga, LV-1011
Autora mantiskās tiesības, autortiesību aizsardzība, mūzikas licenču izsniegšana, citu licenču izsniegšana, licenču izsniegšana, autortiesību aģentūra, licence, mūzikas atskaņošana, legāla mūzikas atskaņošana, akka/laa, radio licence, dīdžeja licence, autoratlīdzība, autortiesības, autoru aģentūra, mūzika publiskā

Latvijas Dzelzceļnieku biedrība

Dzirnavu 147 k.3, Rīga, LV-1050
Latvijas dzelzceļnieku biedrība , dzelzceļa speciālistu interešu apvienošana, dzelzceļa vēsture, tradīcijas, apmācības. Biedrības vēsture, biedrība , dzelzceļš. Starptautiskā sadarbība. Eiropas dzelzceļnieku asociācija. Dzelzceļa inžniertehniskā apvienība. Dzelzceļa inženiertehnisko un telekomunikāciju speciālistu

Latvijas Nacionālo karavīru biedrība

Mārstaļu 19-4.st., Rīga, LV-1050
Biedrības , nodibinājumi , apvienība, vēsture, vēsturiskie notikumi, karavīru biedrības semināri, semināru rīkošana, kopsapulces, Latvijas nacionālo partizānu semināri, kopsapulces, 2.

Latvijas Slieku audzētāju asociācija

"Kamenes", Mālpils n., LV-2152
.. , permiksu ieguve, zinātniskā pētniecība, ekskursiju un semināru organizēšana biotehnoloģiju jomā, studentu apmācība, konsultācijas. Eksperimentālo siltumnīcu izveide. Biotehnoloģiju centrs. Bioera, Ekoera, Wormera, biedrības , nodibinājumi , asociācija, apmācība: dažādi.

"13. pirmdiena", jauniešu klubs

Brīvības 258, Jēkabpils, LV-5201
Biedrības, nodibinājumi

"19 naglas", biedrība

Medumi, Alejas 4-7, Medumu p., Daugavpils n., LV-5460
Biedrības, nodibinājumi

"2 Play", biedrība

Liepu 9-19, Preiļi, Preiļu n., LV-5301
Biedrības, nodibinājumi

"333 Sports Management", biedrība

"Sila Priedes", Ropažu n., LV-2133
Biedrības, nodibinājumi

"3Bro Racing", biedrība

Zilokalnu prospekts 20-18, Ogre, Ogres n., LV-5001
Biedrības, nodibinājumi

"A-Vision", biedrība

Atlantijas 30-6, Rīga, LV-1015
Biedrības, nodibinājumi